GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZÜN MESAJI


Yapı sektörünün en önemli malzemeleri arasında yer alan aynı zamanda UMS’nin Çelik Servis Merkezi, profil ve aksesuar üretimi için hayati önem taşıyan yassı mamul sac sektörü, küresel eğilimlerin etkisi ile çok hızlı değişim gösteren sektörler arasında yer almaktadır.
 
Küresel eğilimlerin etkisi, zaman zaman sektörde yer alan kurumların satış ve fiyatlandırma politikalarını olumsuz etkileyerek, ürün/hizmet sunuşunda kalite endeksli değil fiyat endeksli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Bu sonuçlar rekabet şartlarında kaliteyi değil fiyatı ön plana çıkaran bir anlayışı getirerek olumsuz etki yaratmaktadır.
 
UMS, bu olumsuz etkilere rağmen üretim hatlarında en modern ve gelişmiş teknolojiye sahip tezgahlarıyla güncelliğini korumaya, teknolojik yatırım süreçlerini sürdürmeye devam etmektedir. Gelişen ve dönüşen sanayi sektöründe dijitalleşmenin ve yüksek teknolojinin öneminin, verimliliğe ve müşteri beklentilerinin karşılanmasına etkisinin farkında olan yönetim anlayışıyla UMS, standartların gerekliliklerini sağlayarak sistemsel dönüşümünü sürdürmektedir.
 
Ar-Ge yatırımlarıyla, geleceğe yönelik stratejik adımlar atan UMS, inovatif ürünler, kalıplar ve yüksek teknoloji içeren tezgahlar tasarlayarak bir adım önde olma felsefesiyle hareket etmektedir.
 
UMS, bünyesinde Çelik Servis Merkezi bulunduran aynı zamanda kullandığı yüksek teknoloji içeren roll-form tezgahlarını kendi tasarlayıp üreten dünyada çok ender bulunan firmalardan biridir.
 
TSE belgeli ürünleriyle, yurt içindeki satış ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren UMS, aynı zamanda Avrupa standartlarına uygun ürünler üreterek, son yıllarda giderek önemi artan ihracat alanında da Asya, Afrika ve Avrupa’daki bir çok ülkeye ürün/hizmet vermektedir.
 
UMS, planlı yatırım stratejileri ile rekabetçiliğini devamlı olarak güçlendirirken, personeline sağlıklı çalışma ortamı sunan, personelini eğiterek nitelikli personel ağı oluşturan, müşterilerine ve çevreye saygılı yönetimsel bir yaklaşımı benimsemektedir.
 
Bu yönetimsel yaklaşımının bir parçası olarak, şirketimizin bu günlere gelişinde büyük katkıları olan, işine sevgi ve saygı ile bağlı değerli çalışma arkadaşlarımıza, ailelerine, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bütün paydaşlarımıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. 

Hakkı USTA
Genel Müdür
Makina Yüksek Mühendisi