UMS’Yİ TAKİP EDENLER KAZANIYOR

4.6.2021

UMS Instagram sayfasını takip edenler kazanıyor.

2 - 19 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek çekilişimize katılmak için 
https://www.instagram.com/p/CPnBrSHKciq/ adresini ziyaret etmelisiniz.

1. Bu kampanya, UMS Metal tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren "Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (ç) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir.
1. Yarışma UMS Metal Instagram hesabı üzerinden 02 Haziran 2021 saat 11.30 ve 19 Haziran 2021 saat 23.59 tarihlerinde olacaktır.
2. Takipçiler Instagram’da paylaşılan yarışma içeriğinin Fotoğrafını beğenip, @umsmetal hesabını takip edip, Instagram’da paylaşılan yarışma içeriğinin altına 3 kullanıcıyı yorum olarak etiketleyecektir.
3. Kampanya, 02 Haziran 2021 Çarşamba günü (saat:10.30) – 19 Haziran 2021 Cumartesi günü (saat:23.59) arasında geçerlidir. Bu saatler dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır.
4. Yetkililerce yapılacak incelemede yarışma ana temasına uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan yorumlar esas alınacaktır.
3. Yorum yapanlar arasından simpliers.org programı aracılığıyla rastgele belirleme yöntemi ile seçilen 1 takipçimize Huawei Mini Bluetooth Hoparlör hediyesi verilecektir. Bu kampanya için 1 asil, 1 yedek talihli belirlenecektir.
4. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılsalar ve kazansalar dahi hediyeyi teslim alamazlar.
5. Kazanan kişiler, 22 Haziran 2021 Salı günü en geç saat 13:00’e kadar UMS Metal Instagram hesabından duyurulacaktır.
6. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
1. Sonuçların yayınlandığı tarihten itibaren ilk 7 gün asil talihli, sonraki 7 gün yedek talihlinin yasal başvuru süreleridir. Ödül kazanan kullanıcıların bu süre içerisinde açık adres ve cep telefonu bilgilerini mesaj olarak UMS Metal Instagram ( https://www.instagram.com/umsmetal/) sayfasına göndermeleri gerekmektedir. İstenilen bilgileri belirlenen süreler içerisinde göndermeyen kullanıcılar haklarını kaybetmiş olurlar. Böyle bir durumda UMS Metal herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
2. Kullanıcılar kampanyaya katıldığında UMS Metal kullanıcı bilgilerinin kullanım hakkına sahip olur.
7. Facebook&Instagram yarışmayı yönetmemekte, maddi olarak desteklememekte veya yarışmadan maddi çıkar sağlamamaktadır.
8. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
9. Yarışmaya katılmak için kullanıcılar, Instagram’da UMS Metal hesabını takip etmek zorundadır.
10. Yarışma katılımcılarının sadece kendilerine ait kullanıcı profilinden paylaşımda/yorumda bulunması şarttır.
11. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
12.Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
12. UMS Metal, yarışmasını kullanıcılarına önceden bildirmeden kullanım koşullarını değiştirme, yarışmayı gerekçe belirtmeksizin yayınlamama, yayından kaldırma ve iptal etme hakkını saklı tutar.
13. Bu kampanyaya katılarak, yarışmanın hiçbir aşamasında; tehditkâr, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bir teşebbüste bulunmayacağınızı kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. UMS Metal, aksi yöndeki davranışlardan ve bunların sonuçlarından sorumlu olmayıp her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutmaktadır.
14. Yarışmaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla kampanyaya katılan kullanıcılar yarışmayı kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
15. Yarışmaya içerik gönderen herkes yukarıda tanımlanan Katılım Şartları’nı okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.